Hande Sarıoğlu, Fatih Altaylı ile 'vedalaşmasını' anlattı

Sosyal medya hesabından dans ettiği videoyu yayınladıktan sonra spikerlik yaptığı Habertürk'ten ayrılmak zorunda kalan Hande Sarıoğlu, kanalda arasının iyi olmadığı Fatih Altaylı için "Veda etmek için yanına gittim bana 'öyle olursa işte böyle kovulursun' dedi" şeklinde konuştu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Habertürk TV'de spor spikerliği yapan Hande Sarıoğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı dans videosu sonrası ayrılmak zorunda kaldığı kanalda Fatih Altaylı ile vedalaşması sırasında yaşananları anlattı. 

'TARTIŞMAMIZDAN SONRA İŞTEN ATILMIŞ OLDUM'

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz'a telefonla bağlanan Hande Sarıoğlu, 1 sene önce birlikte program sunduğu Fatih Altaylı ile arasında geçenleri anlattı. Altaylı ile canlı yayın esnasında tartışan Sarıoğlu, "Ben işe onun vasıtasıyla girmiştim. Tartışmadan sonra aradım onunla konuşmak istedim ama bana geri dönmedi. Bu sırada da program yayından kaldı. Sonra başka bir kanalda o programı yaptı ve ben o işten atılmış oldum" dedi.

'ÖYLE OLURSA BÖYLE KOVULURSUN'

Hande Sarıoğlu, Fatih Altaylı'ya işten çıkarıldıktan sonra mesaj attığını ve "Yanınıza gelmek isterim helallik istemeye" dediğini söyledi. Kendisine geri dönülmediğini söyleyen Hande Sarıoğlu, arkadaşlarıyla vedalaşmak için kanala gittiğinde Fatih Altaylı'nın yanına da uğradığını ancak duyduğu sözler karşısında şaşkına döndüğünü, samimi bir şekilde yanına gittiği Altaylı'nın kendisine "Öyle olursa işte böyle kovulursun" dediğini iddia etti. Sarıoğlu program sunucusunun, "Öyle poponu sallarsan böyle kovulursun mu dedi" şeklindeki sözlerini de teyit etti.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı dans videosu paylaşımı sonrası Habertürk'teki işinden çıkarılan Hande Sarıoğlu moderatörlüğünü yaptığı 'Spor Saati' programında 2019 yılında Fatih Altaylı ile tartışma yaşamıştı. Trabzonspor Galatasaray karşılaşmasında Galatasaraylı Ömer Bayram'ın rakibine yaptığı hareket tartışılırken Fatih Altaylı sarı kartın doğru olduğunu ifade etmişti. Sarıoğlu'nun "Aynı hareketi Emre Belözoğlu yapsaydı yorumunuz ne olurdu?'' şeklindeki sorusu ise Altaylı'yı çok sinirlendirdi ve yayını terk etti. Sarıoğlu'nun işine dans gerekçesiyle son verilmesinin ardında yatan gerçek nedenin bu tartışma olduğu öne sürülmüştü.