AK Parti'den 'T A M A M' haritası: FETÖ ve PKK tweet atıyor!

AK Parti Sözcüsü Ünal, Twitter'da 2 milyon paylaşım ve beğeniye yaklaşan 'TAMAM' gündemine ilişkin açıklama yaptı. Ünal. tweet'lerin FETÖ ve PKK'nin etkin olduğu ülkelerden atıldığını iddia etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Millet 'tamam derse' çekiliriz" açıklamasının ardından Twitter'de dünya gündeminde bir numara olan olan ve paylaşım-beğeni sayısı 2 milyona yaklaşan 'TAMAM' kampanyasına ilişkin AK Parti sözcüsü Mahir Ünal paylaşımlarda bulundu.

Erdoğan: Millet tamam derse çekilirizErdoğan: Millet tamam derse çekiliriz

Ünal bir harita ve görseller eklediği mesajında şu ifadelere yer verdi: "Cumhurbaşkanımıza FETÖ’nün, PKK’nın ve küresel efendilerinin neden düşman olduğunu biliyoruz. Mesela Twitter’da TAMAM başlığını ele alalım twitlerin çoğu FETÖ’ nün ve PKK’nın etkin olduğu ülkelerden atılıyor. Çoğu bot hesaplar. Yunanistan’ı da anlayabiliriz. Ya içeridekiler."

AK Parti Sözcüsü, daha sonra şu paylaşımlarda bulundu: "Muhalefeti itham altında bırakmak gibi bir kastım asla söz konusu olamaz ama muhalefetin Cumhurbaşkanımıza düşmanca saldıran Türkiye karşıtı güçlerle dilini, söylemini ayrıştırması gerekmez mi?

Sandığın ne anlama geldiğini anlamayan klavye kahramanları, 24 Haziran gecesi görüşürüz."

(HABER MERKEZİ)

'T A M A M' Twitter'da dünya birincisi'T A M A M' Twitter'da dünya birincisi