Fotoğrafçı damatla kavga etti: Çocuk gelin fotoğrafı çekmem!

Malatya'da bir düğün fotoğrafçısı gelinin 15 yaşında olduğunu öğrenince fotoğraf çekimini reddetti. Fotoğrafçı, ısrar eden damatla kavga etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Malatya'da düğün fotoğrafçılığı yapan Onur Albayrak, bir düğün için fotoğraf çekimine gittiğinde yaşı küçük görünen geline kaç yaşında olduğunu sordu. “15” cevabını alınca da, “çocuk gelin fotoğrafı çekemem” diyerek duruma tepki gösterdi. Bunun üzerine damat, 'anlaşmayı bozduğu' gerekçesiyle fotoğrafçı Albayrak ile tartıştı. Israrla çekimin yapılmasını isteyen damat ile fotoğrafçı arasında yaşanan yaşanan kavgada damadın burnu kırıldı.

'YİNE OLSA YİNE ÇEKMEM'

Olayın sosyal medyaya yansıması üzerine yine sosyal medyadan bir açıklama yapan  Onur Albayrak, "İki gündür bu haberi görüp gerek arayan gerek mesaj yazan tüm dostlara teşekkürler. Evet maalesef durum bu, keşke yaşanmasaydı ama yaşandı. Bir daha olsa gene çekmiyorum der miyim evet derim. Kimse kusura bakmasın, çocuk gelin de çocuk istismarıdır benim gözümde ve hiç bir kuvvet bana o çocuğun gelinlikle fotoğrafını çektiremez. Çocukların saçına duvak takılmaz, kır çiçekleri ile süslenmiş taçlar takılır ancak. Saygılarımla" dedi. (HABER MERKEZİ)

Düğün fotoğrafçısı Onur Albayrak: Fotoğrafçı çekmezse, kuaför saç yapmazsa çocuk gelin azalırDüğün fotoğrafçısı Onur Albayrak: Fotoğrafçı çekmezse, kuaför saç yapmazsa çocuk gelin azalır