Uzman çavuş, satmaya götürdüğü 42 kilo esrarla yakalandı

Diyarbakır görevli uzman çavuş H.N. Urfa'da 42 kilo 100 gram esrarla yakalandı. Çavuş esrarı 200 bin liraya satmaya götürdüğünü söyledi, esrarı alacağı belirlenen şüpheli de gözaltına alındı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı Suç Araştırma Timi (JASAT) ekipleri, kente uyuşturucu getirileceği bilgisi üzerine Hilvan kontrol noktası oluşturdu. Bu noktada uzman çavuş H.N. yönetimindeki 55 plakalı otomobili durduruldu. Araçta yapılan aramada gizli bölmelerde 42 kilo 100 gram esrar bulundu.

JASAT esrara el koydu ve uzman çavuşu gözaltına aldı. Diyarbakır Lice'de İlçe Jandarma Komutanlığında görevli uzman çavuş, sorguda uyuşturucuyu H.A. isimli kişiye 200 bin liraya satacağını söyledi. Ekipler daha sonra Hilvan'ın Söğütlü Mahallesi'nde uyuşturucuyu alacak olan H.A.'yı da gözaltına aldı. Jandarmadaki sorgulamalar devam ediyor. (DHA)

Diyarbakır Lice'de İlçe Jandarma Komutanlığında görevli uzman çavuş H.N. 42 kilo 100 gram esrarla yakalandı. Uzman çavuşun ifadesi doğrultusunda esrarı alacağı belirlenen H.A. isimli şüpheli de gözaltına alındı.