Kendisini yakalayan polisleri tebrik etti

19 ayrı dolandırıcılık suçundan aranan ve 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan T.Ü. Antalya'nın Aksu ilçesinde gözaltına alındı. T.Ü., kendisini gözaltına alan polislere "Beni nasıl buldunuz çok şaşırdım. Sizi kutluyorum" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Antalya'da dolandırıcılıktan 8 yıldır aranan 52 yaşındaki T.Ü., yakalandı. T.Ü, kendisini gözaltına alan polislere, "Beni nasıl yakaladınız çok şaşırdım. Sizi kutluyorum" dedi.

Kendisini 'Sinan Güzel' olarak tanıtan ve nar satmak için Afyonkarahisar'dan çağırdığı A.V. adlı kişiyle anlaşan T.Ü., 'Üreticiye vereceğim' diyerek 2 bin lira alıp ortadan kayboldu. A.V.'nin şikayeti üzerine soruşturma başlatan Aksu İlçe Emniyeti Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, şüphelinin, 8 yıldır dolandırıcılıktan aranan T.Ü. olduğunu belirledi.

T.Ü'nün ilçe sınırları içinde bir birahanede bulunduğu duyumunu alan polis, baskın düzenledi. T.Ü. yakalanarak gözaltına alındı. T.Ü., kendisini yakalayan polise, "Beni nasıl buldunuz çok şaşırdım. Sizi kutluyorum" dedi. Şüphelinin üzerinde Sinan Güzel adına basılmış çok sayıda kartvizit bulundu.

Sağlık kontrolü sonrasında Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen T.Ü'nün, Türkiye genelinde 19 ayrı dolandırıcılık olayından arandığı ayrıca 10 yıl kesinleşmiş hapis cezasının bulunduğu ortaya çıktı. (ANTALYA/DHA)