Fatih Terim ameliyat oldu

Galatasaray'da iki ameliyat: Fatih Terim bel fıtığı ve dar kanal, Feghouli böbrek taşı ameliyatı oldu.

DUVAR – Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim bel fıtığı ameliyatı oldu. Bir süredir belinde yaşadığı rahatsızlıktan dolayı ağrılar çeken Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Fiorentina ile İtalya’da oynanan hazırlık maçının dönüşünde İstanbul’da ameliyat oldu.

Kulüpten yapılan açıklamada Terim’in durumunun iyi olduğu ve tedavisine devam edildiği belirtildi. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bel fıtığı sebebiyle ameliyat oldu. Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Teknik Direktörümüz Fatih Terim bir süredir belinde yaşadığı rahatsızlık nedeniyle takımımızın İstanbul’a varışıyla başarılı bir bel fıtığı ve dar kanal ameliyatı geçirmiştir. Hocamızın durumu iyi olup tedavisi devam etmektedir.”

FEGHOULİ’YE DE AMELİYAT

Öte yandan Galatasaray’ın Cezayirli oyuncusu Sofiane Feghouli’ye de  böbrek taşı ameliyatı yapıldı. Galatasaray’dan oyuncunun durumu ile ilgili yapılan açıklamada, “Floransa dönüşü uçakta renal kolik (böbrek sancısı) şikayeti olan oyuncumuz Sofiane Feghouli sponsor hastanemiz Liv Hospital Üroloji kliniğinde Prof. Dr. Orhan Tanrıverdi başkanlığında endoskopik üreter taşı çıkarılması ameliyatı geçirmiştir. Oyuncumuzun sağlık durumu iyi olup tedavisi devam etmektedir” ifadelerine yer verildi. (HABER MERKEZİ)