Kayserispor'da Sergen Yalçın dönemi

Kayserispor teknik direktörlük görevi için Sergen Yalçın ile anlaştı. Kayserispor ve Yalçın, Cuma günü Antalya kampında sözleşme imzalayacak. Yalçın'ın yardımcıları ise, Antalya'ya giderek kamp çalışmalarını başlattı.
Sergen Yalçın ve Kayserispor Başkan adayı Erol Bedir

DUVAR – Kayserispor Başkan adayı Erol Bedir, genel kurulda resmen göreve başlayıncaya kadar öncelikle iç ve dış transfer çalışmalarını tamamlayacaklarını söyledi. Oyuncuların ödemelerini yaptıklarını kaydeden Bedir, daha sonra İstanbul’da bulunan Sergen Yalçın ile bir görüşme yaparak anlaşmaya vardı.

Sergen Yalçın’ın yardımcıları bu görüşmenin ardından Antalya Belek’deki Kayserispor kampına katılarak antrenmanları başlattı. Başkan adayı Erol Bedir “Sergen Yalçın ve ekibi bizi kırmadı. Cuma günü yeni teknik direktörümüzle Antalya’da mukavele yapacağız ve dış transfere yoğunlaşacağız” dedi.

 

Sergen Yalçın’da transfer listesindeki oyuncularla birebir görüştüğünü belirten Bedir, İkinci yarıda bambaşka bir Kayserispor Süper ligde mücadele edecek” dedi.

Öte yandan, Kayserispor genel menajerliğine getirilen Ali Reşat Çağan’da oyuncularla birlikte Belek’e kampına gitti. (KAYSERİ/DHA)