Arif V 216'ın kamera arkası!

Arif V 216 filminin kamera arkası görüntüleri yayınlandı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Senaryosunun bittiğini geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ın sosyal medya hesaplarında duyurduğu Arif V 216 filminin geçtiğimiz günlerde yayınlanan teaser’ı, G.O.R.A. ve A.R.O.G ile hayatımıza giren Arif karakterini özleyen milyonlarca sinemasever tarafından heyecanla karşılandı.

Bir haftada 2 milyondan fazla kişinin izlediği teaser’ın kamera arkası görüntüleri de yayınlandı. Film tadındaki görüntülerin kamera arkasında yaşananlar da en az teaser kadar ilgi çekti. Filmin kamera arkası görüntülerini hazırlayan Öner Biberkökü, aynı zamanda Arif V 216'nın belgeselini de yapacak.

Kamera arkası görüntülerde filmin başrol oyuncuları Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in yanı sıra yönetmen Kıvanç Baruönü, Zafer Algöz ve filmin müziklerini yapan İskender Paydaş da ekrana geliyor. Promo Plato stüdyolarındaki çekim görüntüleri de kamera arkasının detayları arasında yer alıyor. İnsansı Robot 216’nın 3D modellenme sürecinden, teaser’ın müziklerinin yapımına kadar pek çok evreyi ekrana taşıyan görüntülerde Ozan Güven’in “Arif V 216 bir komedi filmi olmasına rağmen, arkadaşlık meselesini anlatmak için çok özel iki karakter” açıklaması da yer alıyor.

Filmde; Seda Bakan, Zafer Algöz, Gupse Ozay, Çağlar Çorumlu, Farah Zeynep Abdullah, Özkan Uğur, Ediz Hun, Kerem Alışık, Mert Fırat ve Can Yılmaz da rol alacak. CMYLMZ Fikir Sanat ve Muzaffer Yıldırım/NULOOK yapımcılığında hayata geçecek filmin Ocak 2018’de vizyona girmesi planlanıyor.