Şilan Topal, boşanma aşamasında olduğu Mithat Topal tarafından kaçırıldı

İstanbul Şişli'de, Şilan Topal, boşanma aşamasında olduğu eşi Mithat Topal tarafından kaçırıldı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstanbul’da yaşayan 22 yaşındaki bir çocuk annesi Şilan Topal, şiddet gördüğü için ayrıldığı ve 9 ay önce boşanma davası açtığı Mithat Topal tarafından kaçırıldı.

İddiaya göre Mithat Topal, 2 ay önce mahkeme kararıyla çocuğunu görmeye gittiğinde çocuğunu kaçırdı. Dün akşam saatlerinde ise Mithat Topal, Şişli’ye Şilan Topal'ın yanına gitti. Mithat Topal, Şilan Topal'ı zorla taksiye bindirip kaçırdı. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine polis ekibi sevk edildi.

Şilan Topal
Şilan Topal

Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı. 

30 SUÇ DOSYASI VAR

Şilan Topal'ın babası Abdülhamit Narman, "9 aydır bizim yanımızdaydı. Kapının önünden taksiyle gelmiş almış, götürmüş. Bıçak ve silahla gelmiş, kızımı kaçırdı. Karakola gittik, sabah 4'e kadar bekledik, bir haber alamadık. Sabah ve öğlen tekrar gittik, yine haber alamadık. Daha önce uzaklaştırma kararı alınmış, kelepçe takılmış. Bu adamın 30 dosyası var. Nasıl yakalanmıyor bilemiyoruz" dedi. 

Şilan Topal'ın yengesi ise "Kaç senedir bu böyle çekiyor. Öldürsünler mi? Artık yeter. Öldürüldükten sonra fayda etmiyor. Öldürüldükten sonra değil, şimdi önemli. Kaç senedir şikayet ediyor. Artık insan dayanamıyor. Ben yengesiyim. Kadın istemiyor. 'Boşanmak istiyorum' diyor. Dayanamıyor kadın artık" diye konuştu. (DHA)