POLİTİKA

İnce, Kılıçdaroğlu ile görüştü

"Saray'a giden CHP'li" tartışması sonrası gerilim yaşayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce bugün parti merkezinde bir araya geldi. İnce görüşme sonrasında, "Evime geldim. CHP üyesiyim. Genel Başkanımla görüşmem kadar doğal bir şey olamaz" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski CHP milletvekilli Muharrem İnce ile görüştü. CHP Genel Merkezi'nde gerçekleştirilen görüşme yaklaşık 50 dakika sürdü. İnce, görüşme sonrasında, "Evime geldim. İnsan evine geldikten sonra açıklama yapar mı? CHP üyesiyim. Genel Başkanımla görüşmem kadar doğal bir şey olamaz" açıklamasını yaptı.

Kılıçdaroğlu ve İnce, “Saraya giden CHP’li” tartışmasından sonra ilk kez 30 Ocak’ta bir araya gelmişti. Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce’nin hastanede tedavi gören annesini ziyaret etmişti.

İnce, Beştepe’ye giderek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşen kişinin kendisi olduğu yönündeki yorumlar üzerine bir açıklamayla parti yönetimine tepki göstermişti. İnce, memleketi Yalova’da açıklama yapmış, Kılıçdaroğlu’nun kendisine randevu vermemesi üzerine konuştuğunu söylemişti. (HABER MERKEZİ - AA)

İnce: Benimle ilgili dedikodu genel merkezde üretildi, mutlaka hesaplaşacağızİnce: Benimle ilgili dedikodu genel merkezde üretildi, mutlaka hesaplaşacağız

Kılıçdaroğlu'ndan İnce ile annesini ziyaretKılıçdaroğlu'ndan İnce ile annesini ziyaret

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR