Peker'den muhalefete: Suç örgütü lideri eyvallah, ötesine geçmeyin

Sedat Peker, bu defa muhalif siyasileri hedef aldı: "Suç örgütü lideri eyvallah, ancak ötesine geçmeyin. Pislik dedi diye İçişleri Bakanının başına gelenleri gördünüz. Başınıza bela aramayın."

Google Haberlere Abone ol

DUVAR- Haftalardır yayınladığı videolar on milyonlarca izlenen, siyasetin gündemini sarsan Sedat Peker, bu defa da muhalif siyasetçileri hedefe koydu, kendisine yönelik ithamlarıyla ilgili uyardı. Twitter hesabından paylaşımlar yapan Peker, şunları söyledi:

1)Kendini muhalif olarak kabul eden siyasiler, suç örgütü lideri dediniz, eyvallah. Ancak her gün çıtayı yükseltiyorsunuz. Pislik dedi diye İçişleri Bakanının başına gelenleri gördünüz. Bence şansınızı zorlamayın. Başınıza bela aramayın.

'SAYGI SINIRLARINI ZORLAMAYIN'

2)Şahsıma ve aileme yapılan saygısızlığın hesabı için şehadet gömleğini giydim yola çıktım. Ha iktidar ha muhalefet, benim için fark etmez. Saygı sınırlarını zorlamayın. Suç örgütü lideri eyvallah, ancak ötesine geçmeyin.

3) Çakma muhalifler, ben kendi savaşımı kendim veririm. Bir daha saygı sınırını zorlarsanız, iktidar muhalefet hepinize birden devam ederim. Bir bitmediniz kardeşim, siz nasıl bir şeysiniz? (HABER MERKEZİ)