Mısra Öz taburcu oldu: Çorlu davası çözülene kadar mücadeleye devam

Covid-19 tedavisi gören Mısra Öz hastaneden taburcu oldu. Hastanede geçirdiği süreçte destek olanlara teşekkür eden Öz, “Çorlu davası çözülene kadar da mücadelem aynı şekilde devam edecektir” dedi.

Google Haberlere Abone ol

ANKARA - Çorlu’da 2018 yılında yaşanan tren kazasında oğlu Oğuz Arda Sel’i kaybeden Mısra Öz, Covid-19 tedavisinin tamamlanmasının ardından hastaneden taburcu oldu.
Solunum sıkıntısı nedeniyle yoğun bakımda uzun süre yaşam mücadelesi veren Öz, taburcu olmasının ardından Gazete Duvar’a yaptığı açıklamada hastanede kaldığı süreçte destek olanlara teşekkür etti ve şunları söyledi:

“Destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Ben uyurken ve yoğun bakım sürecindeyken herkes hem davama hem bana hem evladıma sahip çıkmış. Bu benim için çok çok kıymetli. Bu birlik mücadele ve dayanışma benim için çok önemli. Covid sürecinde en önemli şeylerden biri de moral ve destek. Ben uyurken yapılanların verilen desteğin bana iyileşme sürecinde de inanılmaz faydası oldu. Herkesin attığı mesajlar bana moral oldu, iyileşme sürecimi hızlandırdı. Herkese minnettarım. Bu birlik ve mücadele çok kıymetli. Ki çok uzun süreli bir davamız var. Benim için esas olan davamızdır. Çorlu davası çözülene kadar da mücadelem aynı şekilde devam edecektir. Covid inanılmaz zor bir hastalık ve yakalananlara acil şifalar diliyorum.”