Mısra Öz: Eminim oğlum da herkese minnettardır

Covid-19 tedavisi gören, Mısra Öz, yoğun bakımdan çıkışının ardından açıklama yaptı: Kocaman bir onur yaşadım. Gurur duydum. Hiç yalnız değil, aslında kocaman bir beraberliğimizin olduğunu gördüm.

Google Haberlere Abone ol

ANKARA- Çorlu tren kazasında oğlu Oğuz Arda’yı kaybeden Mısra Öz, korona virüsü tedavisi gördüğü hastanenin yoğun bakımından çıkmasının ardından ilk mesajını paylaştı. Yoğun bakımda olduğu süreçte kamuoyunun gösterdiği desteğe teşekkür eden Mısra Öz, “Beni yüreklerinizde, oğlumu ise adalet nöbetinde taşımaya devam etmişsiniz. Eminim oğlum da herkese minnettar. İyi ki varsınız” ifadelerini kullandı.

Mısra Öz’ün sosyal medya hesabından yaptığı açıklaması şu şekilde:

ASIL SAVAŞÇI ONLAR: “Beni Türk hekimlerine emanet ediniz’ demiş Atam. Her sözü gibi ne kadar anlamlı. Ne kadar özel. Covidi de yendim💪🏻 Tabi ki en başta özenle tam 7 gün entübede kalıp, bebekler gibi beni hayata bağlayan ve hâlâ özenle tedavime emek veren doktorlarım sayesinde. Sonsuz bir çaba ve emek onlarınki! Sağlık çalışanlarının her birinin özverili hassasiyeti çok çok kıymetli! İnanın! Asıl savaşçı onlar.

ONUR YAŞADIM: Tüm bu süreçte gelen tüm mesajları bana okudular. Yaşanılanları anlattılar. Kocaman bir onur yaşadım. Gurur duydum. Hiç yalnız değil, aslında kocaman birlik ve beraberliğimizin olduğunu gördüm. Dayanışmanın insana verdiği omuz ile gücüne güç verdiğine bir kez daha şahit oldum. Tüm dilekler, dualar, niyetler için herkese minnettarım.
Ağlayarak okudum çoğunu.

DAHA DA GÜÇLÜ OLACAĞIM: Beni yüreklerinizde, oğlumu ise adalet nöbetinde taşımaya devam etmişsiniz.
Eminim oğlum da herkese minnettar. İyi ki varsınız. Buraya kocaman bir gülümseme bırakıyorum. Güçlüklerin üzerinden birlikte gülümsemeyelim hayata diye☺️
Bir süre daha tedavim devam edecek.
İyiyim. Sizlerle güçlüyüm. Daha da güçlü olacağım. İyi ki ki varsınız. Sevgiler.