Müzik yazarı Ahmet Say yoğun bakıma alındı

Fazıl Say, Ahmet Say'ın yoğun bakıma alındığını duyurdu: Artık çok hassaslaşan bir çizgide.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Müzik eğitimcisi, müzik yazarı ve edebiyatçı Ahmet Say yoğun bakımda tedaviye alındı. Ahmet Say'ın yoğun bakımda olduğunu oğlu piyanist Fazıl Say, Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla duyurdu.

Fazıl Say, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Ankara’da bir yoğun bakım odasında, artık çok hassaslaşan bir çizgide, babamın yaşam mücadelesi devam etmekte. Bedeni yorgun ve çok yerinden yaralı. Tedavilerin kimisi iyi cevaplar veriyorsa da, birkaç mertebe gerektiren zor ve uzun bir iyileşme sürecinin başarılması için sabırla ve sükunetle bekliyoruz, tamamen umutsuz filan değiliz.

Nefes seslerinin şu ana dek hayatımda hiç duymadığım haliyle çok ürkütücü fokurdamaları arasında, babamın çok ama çok alçakgönüllü, çocuksu ve güzel cümleleri oluyordu dün.

Yaşamaya sarılınır, – ya da varılmış erdem yorgunluğunda- ‘yaşamak bu bedene sarılsın ya da neyi doğru buluyorsa yapsın’ diye yargı doğaya bırakılır her şey mümkün, ama çok daha derin öğrendiğim şey şu ki; bir ‘iyi’, ‘milyon kötüye bedel’ bu evrende, Ahmet Say da ‘iyi’dir kardeşlerim. Yarın ola hayrola Tüm sağlık ekibimize şükranla…” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR