Yerin Kulağı: Tarantino'nun yeni film müzikleri

Tarantino'nun yeni film müziklerini yayınladı. Rapçi Killa Hakan teklisini piyasaya sürdü. İşte bu haftanın müzik haberleri...

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Yerin Kulağı'nda Tarantino'nun yeni film müzikleri, Sam KDC, New Pleasure'ın yeni albümleri ve Killa Hakan'ın son teklileri bulunuyor. Yeni çıkanları sizler için derledik.

Once Upon a Time In Hollywood

Quentin Tarantino'nun Leonardo di Caprio, Al Pacino, Margot Robbie ve Brad Pitt'li son filmi 'Once Upon a Time In Hollywood' filminin müziklerinin bulunduğu albüm çıktı. Albüm 31 şarkıdan oluşuyor. 74 dakika uzunluğundaki albümde Deep Purple, Bob Seger, Simon & Garfunkel, Jose Feliciano ve daha birçok müzisyenin eserleri bulunuyor.

Tarantino'nun yeni filmi 23 Ağustos 2019'da vizyona giriyor.

Sam KDC

Elektronik müziğin karanlık tarafında bulunan Sam KDC, yeni albümü 'Omen Rising'i piyasaya sürdü. 10 şarkıdan oluşan 66 dakikalık albüm, müzisyenin beşinci stüdyo albümü olma özelliği taşıyor.

Killa Hakan

Norm Ender - Ezhel, Ben Fero tartışmasında Ezhel'in yanında duran ve Norm Ender'e küfürlü bir videoyla cevap veren Killa Hakan, Ezhel ve Gringo ile yaptığı yeni teklisini piyasaya sürdü. 'İlk Kural Saygı' isimli tekli, yayınlandığı ilk haftada yüz binlerce kez dinlendi. Killa Hakan bu teklinin ardından Summer Cem ile birlikte 'Ghetto' isimli bir tekli daha yayınladı.

New Pleasure

Progresif rock'ın Zeuhl alt dalında müzik yapan New Pleasure, 'Imprints' adlı yeni albümünü dinlemeye sundu. Piyano, synthesizer ve tellilerde K. Wilson, davulda ise D. Burkosky'nin olduğu Kanadalı grubun yeni albümü 39 dakika süren 7 şarkıdan oluşuyor.