Kabaktepe: AK Parti daha adil bir Türkiye ve dünya inşa edecek

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, “AK Parti, Erdoğan'ın liderliğinde daha adil, hakkı esas alan bir Türkiye ve dünyayı inşa edecek” dedi, partililerden “yekvücut” olarak çalışmasını istedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, AK Parti'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde daha adil, hakkı ve hakkaniyeti esas alan bir Türkiye ve dünyayı inşa edeceğini söyledi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, Ankara Kızılcahamam'da düzenlenen AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığı Mahalle Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.

'2023'TE ÖYLE BİR KAZANACAĞIZ Kİ HİÇ KİMSE KAYBETMEYECEK'

Kabaktepe, 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nin ardından hızla 2024 yılında gerçekleştirilecek yerel seçimler için çalışacaklarını belirterek, “2023'te inanıyoruz ve biliyoruz ki biz kazanacağız. Hem de öyle bir kazanacağız ki hiç kimse kaybetmeyecek” ifadelerini kullandı.

“Birinci olarak bu azmimizi, kararlılığımızı, inancımızı, duruşumuzu hiçbir şeyin etkilemesine, bozmasına, zayıflatmasına fırsat vermeyeceğiz” diyen Kabaktepe, “Ne yaparlarsa yapsınlar, nasıl bir manipülasyon oluştururlarsa oluştursunlar, nasıl bir algı yaparlarsa yapsınlar her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında sıra dağlar gibi dimdik durmaya devam edeceğiz. Hiçbir bahaneye sığınmadan, hiçbir manipülasyona aldanmadan başarıya odaklanacağız” şeklinde konuştu.

'HİÇBİR EKSİKLİK MORALİMİZİ BOZMAYACAK'

“Birlik ruhu ve zafer inancıyla çalışmanın” öneminden bahseden Kabaktepe, şunları söyledi:

“İnsanın olduğu yerde eksiklik, hata olur. Ancak, AK Parti teşkilatımızın kadroları, AK Parti Kadın Kolları teşkilatımızın kadroları, hiçbir eksikliği, hiçbir hatayı kendi çalışmasını engelleyecek, çalışma azmini kıracak bir bahaneye dönüştürmeden başarıya odaklanan kadrolardır. Biz biliyoruz ve inanıyoruz ki AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde daha adil, hakkı ve hakkaniyeti esas alan bir Türkiye ve dünyayı inşa edecek. Bu istikamette hedefe yürürken hiçbir hata, hiçbir eksiklik moralimizi bozmayacak, yürüyüşümüzü etkilemeyecek, duruşumuzu sarsmayacak. Hep beraber yekvücut olarak çalışacağız ve başaracağız.”

Toplantıya, AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Rabia İlhan, İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu, il yürütme ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda teşkilat üyesi de katıldı.

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığı Mahalle Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı yarın sona erecek. (İSTANBUL/AA)