'Hayatımız Kitap'ın konuğu Mine Soysal

Türkiye Yayıncılar Birliği’nin hayata geçirdiği “Hayatımız Kitap” her perşembe sanatseverlerle buluşuyor. Metin Celal'in bu akşamki konuğu Mine Soysal olacak.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR- Kitaba ve yayıncılığa odaklanan online “Hayatımız Kitap” programının bu akşam yayınlanacak yeni bölümüne yazar ve yayıncı Mine Soysal konuk olacak.

Türkiye Yayıncılar Birliği’nin hayata geçirdiği programın dördüncü bölümünde, programı hazırlayan ve sunan Metin Celal ile konuğu Mine Soysal; çocuk yayıncılığının sorunlarını, çözüm yollarını, Soysal’ın yayıncılığını ve yazarlığını konuşacaklar.

“Hayatımız Kitap” programının 22 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak beşinci bölümünde ise Sibel Oral, şair, yazar ve çevirmen Güven Turan’ı ağırlayacak. Oral ile konuğu, Turan’ın yazma ve çeviri deneyimi; son dönem Nobel Edebiyat Ödülü’yle gündeme gelen şiirin tür olarak ülkemizdeki yeri; Türkiye’de edebiyat, okur eğilimleri ve okuma kültürü üzerine sohbet edecekler.

21.00-21.45 saatleri arasında Zoom üzerinden canlı yayınlanan program, Türkiye Yayıncılar Birliği’nin YouTube kanalından da canlı olarak takip edilebilir. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ) 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR