Haluk Levent başkanlığı bırakıyor

Sanatçı Haluk Levent, AHBAP başkanlığından ayrılıyor. Yerine gelecek kişi için takipçilerinden öneri istedi, beş isim öne çıktı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Haluk Levent, kurucusu olduğu Anadolu Halk ve Barış Platformu'nun (AHBAP) başkanlığı için beş isimle görüşecek. Daha önce AHBAP'ın başkanlığını bırakacağını açıklayan Levent, yeni başkan için takipçileriyle birlikte isim önerilerini de açıkladı.

Haluk Levent, kurucusu olduğu ve birçok sosyal yardım faaliyetine imza attıkları AHBAP'taki başkanlık görevinden önümüzdeki Nisan ya da Mayıs ayında ayrılacağını söyledi. Levent, "Nisan sonu - Mayıs başı gibi devredeceğim AHBAP başkanlığına hangi ismi layık görürsünüz? Kısa açıklama ile birlikte fikirlerinizi yazın canlarım. Benim kafamda 2 isim var. Sizlerden gelen fikirler yeni isimleri düşünmemi sağlayabilir" dedi.

Yakında AHBAP yönetim kurulu olarak, Büşra Sanay, Cem Adrian, Fırat Tanış, Hayko Cepkin ve Mert Fırat ile görüşeceklerini açıklayan Haluk Levent, "Bu isimlere teklif götüreceğiz. Hepsi birbirinden değerli isimler. Tek problem hepsi çok yoğun çalışıyor. Umarım kabul ederler" dedi. Takipçileri ise Haluk Levent'in "AHBAP’ı bırakmamasını" istedi.

Başkanlıktan ayrılacak olan sanatçı yönetim kurulunda çalışmalarına devam edecek. (HABER MERKEZİ)