'Erdal Bakkal' kavgaya karıştı

Cengiz Bozkurt, geçen hafta tatil için gittiği Antalya’nın Kaş ilçesinde karakolluk oldu. Bozkurt, ifadesinde 'Bana racon kesti' dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - ‘Leyla İle Mecnun’ dizisinde canlandırdığı ‘Erdal Bakkal’ karakteriyle adından söz ettiren oyuncu Cengiz Bozkurt, Kaş’ta gittiği bir barda arkadaşının verdiği konser sırasında Çağatay isimli dalış hocasıyla tartıştı. Ağız dalaşıyla başlayan tartışma daha sonra kavgaya dönüştü. Dayak yiyen genç, karakola giderek şikayetçi oldu. Olay sırasında gömleği yırtılan Cengiz Bozkurt ise karakoldaki ifadesinde, yumruk attığı gencin defalarca kendisine “Eğlenmene bak” diyerek ukala hareketler yaptığını, bunun üzerine dayanamayıp yumruk attığını itiraf etti. Gözü moraran dalış hocası, ünlü oyuncunun çok üzgün olduğunu belirtmesi üzerine daha sonra şikayetinden vazgeçti.

'BANA RACON KESTİ'

Konuyla ilgili Uçankuş TV’ye konuşan Cengiz Bozkurt, "Doğru!.. İtiş kakış oldu. Sonra şikayetçi oldu. Karakolluk olduk, doğru ama sonradan şikayetinden vazgeçti. Barıştık, bir şey yok. Onun üzerine ben 6-7 gün daha kaldım Kaş’ta. Kız arkadaşıyla ilgili bir takım kıskançlıklar yaptı. Ben onların önüne geçip yani bulaşmamaya çalıştım. Sahneye doğru gittim. Bir sıra daha atladım. Daha sonra ben konserin video kaydını yaparken kendisi bana alaycı bir şekilde güldü. Ben de ‘niye gülüyorsun?’ falan diye sordum. Bana ‘eğlenmene bak’ diye racon kesti omuzumdan iterek. Ben de ‘bana dokunma, bu şekilde benimle konuşma. Çocuğum yaşında adamsın’ dedim. Ancak bunu 4 kez yaptı. Tam 4 kez bana ‘eğlenmene bak’ diye böyle kabadayı bir tarzla racon kesti" diye konuştu

'ÇOCUĞUM YAŞINDA'

'Çocuğu yaşında bir adamın alay eder gibi gülmesi'nin ağırına gittiğini söyleyen Bozkurt, şöyle devam etti: "Sebepsiz yere 5 kızla eğlenen bir adama ‘Senden çok kötü bir elektrik alıyorum’ diye dönüp de arkaya bir şey yapacak adam mıyım? Kaç yaşında adamım? 25 yaşında kızım var benim. Sonra 5 kızla eğleniyordu da aniden ben dönmüşüm de ‘senden çok kötü bir elektrik alıyorum’ demişim. Ben o lafı kullandım ama tamamen bir şeyin içinde kullandım. ‘Geldiğimden beri kötü bir elektrik veriyorsun bana, niçin yapıyorsun?” falan diye" (Kaynak: Milliyet)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR