Mermi kavanozuyla CHP’ye tehdit: Önce sizi öldürürüm

AK Parti 19 Mayıs Mahallesi Gençlik Kolları üyesi olduğunu ileri süren Mehmet Emin Göç, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP yöneticilerini tehdit etti. Göç, sosyal medya hesabından bir kavanoz dolusu mermi fotoğrafı paylaşarak, “Adam olun reise bir şey olur ya da darbe olursa hiç kuşkunuz olmasın önce sizi öldürürüm” diye yazdı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İstanbul Kadıköy ilçesindeki 19 Mayıs Mahallesi'nin AK Parti Gençlik Kolları Başkanı olduğunu ileri süren Mehmet Emin Göç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Grup Başkanvekili Özgür Özel, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve HDP’yi tehdit etti.

Göç Twitter’dan yaptığı paylaşımda kavanoz dolusu mermi fotoğrafıyla birlikte, şu ifadeleri kullandı:

"Ben has Karadenizliyim bir dolu var … patlamasını istemiyorsanız. Adam olun reise bir şey olur ya da darbe olursa hiç kuşkunuz olmasın önce sizi öldürürüm."

Mehmet Emin Göç, gelen tepkiler üzerine ise “Laflarım zoruna gidenin borusuna gitsin, siz darbe yaparız darbe yapcaz derken bişey yok ben mermileri paylaşınca zorunuza gitti, kimse benim kim oldugumu bilmiyor ama darbe olursa gösteririz adam olun” diye yazdı.

Göç’ün Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz ile Kadıköy Belediye Başkan adaylığı döneminde yan yana çektirdiği fotoğrafı olduğu da ortaya çıktı. (ANKA)