'Ebru Gündeş, Rıza Sarraf'la görüştü'

Habertürk yazarı Esin Övet, Ebru Gündeş'in kızı ve menajeri ile New York'a giderek, Eşi Rıza Sarraf'la görüştüğünü yazdı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Ebru Gündeş'in New York'a giderek eşi Rızza sarraf'la (Reza Zarrab) görüştüğü öne sürüldü. İddiayı dile getiren  Habertürk yazarı Esin Övet, çiftin boşanacağı yönündeki söylentilerin de doğru olmadığını iddia etti.

Övet'in Ebru Gündeş, 2 hafta önce Reza Zarrab’la görüştü görüştü başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Uzun süredir Ebru Gündeş ve Reza Zarrab hakkında herkesin merak ettiği bir konu vardı, daha doğrusu konular. Bunların en başında da şunlar geliyordu:

1- Ebru Gündeş, Reza Zarrab’ı görmeye gidecek mi?

2- Ebru Gündeş, Reza Zarrab’ı görmeye gitti mi? Şimdiye kadar, “Can güvenliğim yok, asla gitmem” diyerek Amerika’ya adım dahi atmayan ve eşinin “Gel” teklifini her seferinde reddeden Ebru Gündeş, sonunda kızı Alara’yı, menajeri Sedef Arım’ı ve onun da kızını alarak New York’a gitti. Geçen pazar günü yurda dönen Ebru Gündeş, duyduğuma göre eşi Reza Zarrab’la da 2 hafta önce görüştü.

Peki diğer merak edilen konu, yani boşanma gerçekleşecek mi? Beklenen son yaşanacak mı? Bana sorarsanız yaşanmayacak. Çünkü Reza Zarrab boşanmak istemiyor. Keza, Ebru Gündeş’in de artık istediğini zannetmiyorum. Zaten uzun süredir bu konuyla ilgili herhangi bir girişimde bulunmadı. Böylece bir dönem konuşulan boşanma konuları tamamen rafa kalktı.

Belli mi olur, belki çift başka bir ülkede kaldığı yerden devam eder. Ne konuştukları hakkında tabii ki bir bilgim yok. Ama bu buluşmadan Reza Zarrab’ın çok mutlu olduğunu düşünüyorum. Çünkü uzun zamandır kızı ve Ebru Gündeş’i görmeyi çok arzu ediyordu. Bakalım yarınlar ne gösterecek çift için."

NE OLMUŞTU?

Rıza Sarraf, 2016 yılında gittiği ABD'nin Miami kentinde gözaltına alınmış, ardından da tutuklanarak New York'ta cezaevine konulmuştu. Sarraf hakkında, ABD'nin İran yaptırımlarını delmek ve bankacılık sistemini kullanarak dolandırıcılık yapmak iddiasıyla dava açılmıştı. Ancak, Sarraf dava sürecinde itirafçı olarak yargılanmaktan kurtulmuştu. Sarraf'ın itirafçı olduktan sonra nerede kaldığına ilişkinse kesin bir bilgi basına yansımış değil.