Sözcü muhabiri: Haberim yok, bekliyorum

Hakkında gözaltına alınma kararı bulunduğu belirtilen Sözcü çalışanlarından muhabir Gökmen Ulu evinin önünde bir açıklama yaparak henüz kendilerine ulaşan bir karar olmadığını söyledi. Ulu, "Biz tertemiz yaşayan, tertemiz ölecek olan gazeteciyiz" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Sözcü Gazetesi ' ne operasyonda adı geçen İzmir Muhabiri Gökmen Ulu evinin önünde gazetecilere açıklama yaptı.

Ulu, " Bu konuda bize ulaşan hiçbir şey yok bende basından öğrendim bekliyorum şu an evdeyim şuana kadar gelen giden yok bizim avukatımız açıklama yaptı. Biz gazeteciyiz evrensel meslek ilkelerine sıkı sıkıya bağlı tertemiz yaşayan tertemiz ölecek olan gazeteciyiz eğer yine son yıllarda benzerlerinde olduğu gibi gazetecilik suç olacaksa gazetecilik suç değildir.

Hepsine spekülasyonların daha fazlasına biz gereken cevapları zaten verdik Avukatımız Celal Ülgen de açıklama yaptı. Bizim mücadele ettiğimiz terör örgütlerinden FETÖ bu ülkeye büyük kötülükler yaptığında biz gazeteciler olarak bu hakikatleri yazdık. Basından öğreniyorlardı insanlar haklarında çıkan kararları haberleri yoktu. Benim hiçbir şeyden haberim yok sizlerle beraber bekliyorum" dedi. (İZMİR/DHA)