Demirtaş'tan 'Çekirdekçi Mısto'ya: Azrail unutsun seni

Selahattin Demirtaş, 'Çekirdekçi Mısto'nun kendisine gönderdiği selamı aldı. Demirtaş, cezaevinden 'Çekirdekçi Mısto'ya bir mesaj göndererek, "Seni unuttuğumu sanma, Azrail unutsun seni" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Edirne Cezaevi'nde tutulan HDP'nin önceki dönem Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Diyarbakır'da yaşayan 'Çekirdekçi Mısto'nun selamına yanıt verdi.

'SENİ UNUTTUĞUMU SANMA...'

Demirtaş'ın kardeşi Aygül Demirtaş, ağabeyi Demirtaş'ın 'Çekirdekçi Mısto'nun selamına verdiği yanıtı Twitter adresinden paylaştı. Demirtaş gönderdiği notta, "Sevgili Çekirdekçi Mısto selamını aldım, benden de çok selam. Seni unuttuğumu sanma, Azrail unutsun seni. Buraların çekirdeğinin tadı tuzu yok, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle. Kendine iyi bak, herkese selam söyle" dedi.

Bugün gün içerisinde 'Çekirdekçi Mısto'nun Demirtaş'a selam söylediği sözleri sosyal medyada paylaşılmıştı. 'Çekirdekçi Mısto' görüntülerde, Demirtaş'a selamının iletilmesini isteyerek, "Selahattin başkana çok çok selamımı iletin. Çekirdekçi Mustafa'nın çok çok selamı var. Söyle hani bir kere üniversiteye gelmişti ya. Çekirdekçi Mısto. Odur ha" dedi. (HABER MERKEZİ)