THY ve Pegasus'tan 'kapanma' açıklaması

29 Nisan-17 Mayıs arasında ilan edilen tam kapanma nedeniyle THY ve Pegasus'tan açıklama geldi. THY, söz konusu tarihlerde bilet değişiminin ücretsiz gerçekleştirileceğini duyurdu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Türk Hava Yolları ve Pegasus, tam kapanmanın uygulanacağı 29 Nisan-17 Mayıs'ta gerçekleştirilecek yurt içi uçuşlarla ilgili açıklama yayımladı.

THY'den yapılan açıklamada "Çağrı merkezlerimiz, yetkili mercilerin yayınlayacağı genelgenin ardından yönlendirmede bulunabilecektir. İlgili tarihlerde yurt içi bilet değişiklik talepleri ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Güncel gelişmeler için sosyal medya hesaplarımızı ve web sitemizde yer alan duyurularımızı takip edebilirsiniz" ifadeleri kullanıldı.

PEGASUS: WEB SİTEMİZDEN DUYURACAĞIZ

Pegasus'tan yapılan açıklamada ise "29 Nisan 2021 itibarıyla uygulanacak olan yeni kapanma sürecinde bileti olan misafirlerimizin seyahatine ilişkin uygulama detayları henüz kesinlik kazanmamıştır. Konuyla ilgili resmi otoritelerin duyurularını takiben detayları sosyal medya kanallarımızdan ve web sitemizden duyuracağız. Konuyla ilgili çağrı merkezimizde de ilgili genelge yayınlanana kadar farklı bir bilgi bulunmamaktadır'' denildi. (HABER MERKEZİ)