Yusuf Yazıcı ayrılıyor

Yazıcı Trabzonspor'dan ayrılacağını açıkladı. Yazıcı'nın Lille'e transferi bekleniyor.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Trabzonspor'un genç futbolcusu Yusuf Yazıcı, takımıyla yollarını ayırdığını açıkladı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yazıcı şu ifadeleri kullandı:

"Çok değerli Trabzonspor taraftarları; Malumunuz olduğu üzere bir süredir transferimle ilgili haberleri takip ediyorsunuz. Ancak bugün itibarıyla bir açıklama yapma gereği duyuyorum. Sürecin başından bugüne kadar kulübümüz, şartlarının iyileştirilmesi başta olmak üzere bir çok konuda kalmam için her türlü fedakârlığı yaptı. Gerek Sayın Başkanımız Ahmet Ağaoğlu gerekse yönetim kurulundaki değerli ağabeylerim Trabzonspor’da oynamam gerektiğini defaatle bana ilettiler ancak ben, Trabzon’umu, Trabzonsporumu ve ülkemizi yurt dışında en iyi şekilde temsil etmek adına ayağıma gelen bu fırsatı değerlendirmek istiyorum. Tribünlerinde sevindiğim, alt yapısında yetiştiğim A Takımında kaptanlık bandını taktığım ve bu güzide formayı giymekten gurur duyduğum Trabzonsporumdan ayrılma konusundaki kararımı vermiş bulunmaktayım."

Yusuf Yazıcı için bir süredir Fransa'nın Lille takımının teklif yaptığı konuşuluyordu. İki kulüpten de henüz resmi açıklama gelmemesine rağmen transferin gerçekleşmesi bekleniyor. (HABER MERKEZİ)