Sandra Bullock oyunculuğa ara verdiğini açıkladı: Tükendim

Sandra Bullock, bir süre oyunculuğa ara verdiğini duyurdu. Şu an sağlıklı kararlar alamayacağını söyleyen oyuncu, "Tükendim, bittim" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - ABD’li oyuncu Sandra Bullock oyunculuğa geçici bir süre ara verdiğini açıkladı. Psikolojik olarak çok yorulduğunu söyleyen Bullock, "Kendi programımdan başka kimsenin programına bağlı olmak istemiyorum.  Çok tükendim, çok yorgunum. Sağlıklı kararlar verebilecek durumda değilim" dedi. 

The Hollywood Reporter'a konuşan Bullock, verdiği aranın ne kadar süreceğini de bilmediğini, bundan sonra meslek hayatında eskisi kadar yoğun olmayan, daha rahat bir program sürdürmeyi planladığını söyledi. Bullock sözlerine, "İş benim için her zaman sabitti ve çok şanslıydım. Bunun muhtemelen benim koltuk değneğim olduğunu anladım. Her zaman bir buzdolabını açıp buzdolabında hiç olmayan bir şeyi aramak gibiydi" diyerek devam etti. 

30 yıllık kariyerinde, romantik komediden aksiyona birçok filmde rol alan Sandra Bullock, ‘Altın Küre’, ‘Oscar’ gibi ödüllere değer görüldü. Bullock, daha önce verdiği bir röportajında da geçici bir süre için mesleğine ara vermek istediğini söylemişti. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)