Rap sanatçısı Murda'nın bebeği vefat etti

'Murda' adıyla tanınan rap sanatçısı Önder Doğan, yeni doğan kızı Ayla'nın vefat ettiğini duyurdu. Murda, "Güzel kızım benim sen artık bizim koruyucu meleğimizsin" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - ‘O Ses Türkiye Rap’ programında jüri üyeliği yapan ve ‘Murda’ adıyla bilinen rap sanatçısı Önder Doğan, 13 gün önce doğan kızı Dua Ayla’nın vefat ettiğini duyurdu.

Doğan, kızının ardından, "Nereden başlayıp ne diyeceğimi aslında bilmiyorum. Güzel kızım benim sen artık bizim koruyucu meleğimizsin. Sebebini ve anlamını bilmiyorum daha ama Allah’ımın demek ki sana ihtiyacı vardı ve seni yanına aldı. Üzgünüm kızım. Çok üzgünüm. Kalbim ve ruhum ağlıyor her gün. Son nefesini yanımızda verdin, huzur içinde gittin ve gidişinle benden de bir parça götürdün yanında.

Benim için senden önceki hayatım vardı ve şimdi sensiz, senden sonraki hayat başladı. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hayat nasıl devam etmeli şimdi? Seni öptüm ve kokladım ama yetmedi kızım. Çok özlüyoruz seni. Şu an bundan öte kelime bulamıyorum. Her şey çok hızlı oldu ve bitti. Bildiğim tek şey sen her zaman benimlesin. Kalbimdesin. Aklımdasın. Ruhumdasın. Sen benim dünya güzeli melek kızımsın. Annesinin ve babasının elması, ablasının koruyucu meleği. Seni çok özlüyoruz ve çoktan çok seviyoruz. Huzur içinde dinlen kızım…."  ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

 

Etiketler murda vefat rap