Oyuncu Boğaç Aksoy, kanser tedavisini anlattı: Hedeflerim, hayallerim var

Kansere yakalanan Arka Sokaklar oyuncusu Boğaç Aksoy tedavi sürecini anlattı: Setlere döneceğim. 

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - 'Arka Sokaklar' dizisi oyuncularından Boğaç Aksoy, bir süredir lenfoma kanseriyle mücadele ediyor. Aksoy, "Şu anda ikinci kemoterapi bitti. Toplamda 6 kür alacağım. Ağustos ayının sonlarına doğru bitmiş olacak. Setlere de geri döneceğim" dedi.

 

Türkiye’nin en uzun soluklu dizisi ‘Arka Sokaklar’ın genç oyuncularından Boğaç Aksoy, geçen ay Instagram hesabından lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu.

Tedavi görmeye başlayan 32 yaşındaki oyuncu Instagram takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

 

Aksoy, “Hastalık sonrası hayata bakış açın değişti mi, adapte oldun mu?” sorusuna, “Eskiden daha takıntılı, her şeyi problem eden bir insandım. Artık çözemeyeceğim sorunlar üzerine çok durmuyorum, hayatı akışına bırakıyorum” yanıtını verdi.

'SETLERE GERİ DÖNECEĞİM'

 

“Bu hastalığı bir atlatayım ondan sonra güzel bir teklif gelirse setlerdeyiz inşallah" diyen Aksoy, 

 

“Şu anda ikinci kemoterapi bitti. 6 kür alacağım toplamda, ağustosun sonlarına doğru bitmiş olacak. Allah’ın izniyle, inşallah da setlere geri döneceğim. Dostlarım sizlerin sevgisi sayesinde, duaları sayesinde kendimi çok iyi hissediyorum. Bu dönemde böyle sizlerle etkileşim halinde olmak da beni ekstradan mutlu ediyor. Hiç ümitsizliğe kapılmadım, hastalığı araştırmadım bile. Daha önümde başaracak çok hedeflerim, hayallerim var. O yüzden umurumda bile değil! Sadece kendime dikkat ediyorum" şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)