Marcao takım arkadaşı Kerem'e saldırdı, kırmızı kart gördü

2-0 devam eden Giresunspor - Galatasaray maçında sahalarda eşine az rastlanır anlar yaşandı. Galatasaraylı Marcao, takım arkadaşı Kerem Aktürkoğlu'na önce kafa sonra yumruk attı, kırmızı kart gördü.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR- Süper Lig'in açılış haftasında Giresunspor, sahasında Galatasaray'ı ağırladı. 

Maç 0-2 Galatasaray'ın üstünlüğüyle devam ederken 62. dakikada Marcao, bir pozisyonun ardından tartıştığı takım arkadaşı Kerem Aktürkoğlu'na önce kafa ardından da yumruk attı.

Olayların yatışmasının ardından VAR incelemesi yapan Hakem Erkan Özdamar, Marcao'yu kırmızı kartla oyun dışına gönderdi. 

Daha sonra oyun kaldığı yerden devam etti. 

Birkaç dakika sonra ise Galatasaray'da 3 oyuncu değişikliği birden gerçekleşti. Feghouli'nin yerine Ryan Babel, Kerem Aktürkoğlu'nun yerine Emre Kılınç ve Taylan Antalyalı'nın yerine Alpaslan Öztürk oyuna dahil oldu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kerem Aktürkoğlu'nu oyundan çıktıktan sonra teselli etti.

Kerem Aktürkoğlu'nu Fatih Terim teselli etti.  

TERİM: KENDİ ARKADAŞIYLA BÖYLE BİR POZİSYONA GİRENİ İLK KEZ GÖRÜYORUM  

Maçın ardından açıklama yapan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Hepimiz soyunma odasında, saha içinde münakaşayı ederiz. Ama kendi arkadaşıyla böyle bir pozisyona gireni ilk kez görüyorum. Ne olursa olsun hoş değil. İkisi de bizim oyuncumuz ama Kerem kıymetlimiz" dedi. 

Terim şöyle devam etti: "Çözümü bize ait, bir şekilde çözeceğiz. Kimse merak etmesin. Yaptırımı uygulayacaksak biz yapacağız, kimseyi ilgilendirmez. Bu konudaki istekler bana açıkçası çok gerçekçi gelmiyor. Çözeriz, maçın önüne geçirme niyetinde değiliz. 

Marcao'nun önce Kerem Aktürkoğlu'ndan ve takım arkadaşlarından özür dilemesi gerekiyor. Bazı kişileri tatmin etmek için hareket etmeyiz. Sakin düşüneceğiz, bizim görevimiz herkesi kazanmak." (HABER MERKEZİ)