Mansur Yavaş'ı trafikte izleyen Ankaralı'nın anlattıkları viral oldu

Mansur Yavaş'ı 5 kilometre boyunca izledi, gördüklerini anlatmasının ardından sosyal medyada gündem oldu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, makam aracıyla trafikte hareket halindeyken bir Ankaralı tarafından 5 kilometre boyunca izlendi. Yavaş'ı izlemesinin ardından gözlemlerini sosyal medya hesabından paylaşan Mustafa isimli Ankaralı'nın anlattıkları sosyal medyada gündem oldu.

'HAYRANLIKLA İZLEDİM, GÖZLERİM YAŞARDI'

"Başkanım bu gün trafikte sizin makam aracınızla denk geldik, siz de araçtaydınız" diyen Ankaralı, "Aynı yönde 5 km boyunca ilerledik, çakar yok, koruma aracı yok, trafik kurallarına uyuluyor, hayranlıkla izledim, gözlerim yaşardı. Hasret kalmışız sizin gibi devlet adamlarına" ifadesini kullandı.

"Işıklarda yan yana bekledik sizinle, şoförünüz yol boyu kimseden zorla yol almaya çalışmadı. İkna oldum ben siz hakkı ve halkı gözeten bir başkansınız, Ankara'ya çok yakıştınız" diyen Ankaralı Mustafa'nın paylaşımı sosyal medyada büyük beğeni topladı. 

Twitter'da Millet İttifakı Büyükşehir Belediyelerinden haberleri paylaşan 'Büyükşehir Çalışıyor' hesabı da açıklamaları, "Bir Ankaralının trafikte Mansur Yavaş’la karşılaşması" notu ile paylaştı. 

Etiketler Mansur Yavaş Ankara