Haluk Levent'ten arabalı vapurda 23 Nisan konseri

Sanatçı Haluk Levent, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin online etkinlikleri kapsamında bugün ses ve ışık sistemli gemiden konser verdi. Levent, "19 Mayıs'ın 100. yılında Samsun'daydım. 23 Nisan'ın 100. yıl dönümünde de İzmir'deyim," dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - İzmir'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın yüzüncü yıl kutlamaları kapsamında Haluk Levent İzmir Körfezinde hareket halinde bulunan arabalı vapurda konser verdi.

Gün içinde İzmir Büyükşehir Belediye Bandosu ve İzmirli müzik topluluklarının üstü açık beş otobüsle farklı rotalarla şehri dolaştı.

İzmir'de vatandaşlar balkona çıkarak bandoyu alkışladı ve marşlara eşlik etti.

Şarkıcı Haluk Levent de arabalı vapurda gerçekleştirilen ve sosyal medyadan yayınlanan "23 Nisan 100. Yıl Konseri"yle İzmirlilere sevilen şarkılarını seslendirdi. Konseri vapurda takip edenler arasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer de vardı.

Rüzgarlı havadan dolayı konsere geç başlamak zorunda kaldıklarını belirten Haluk Levent, konserde giymek için tişört hazırladıklarını ancak hava şartları nedeniyle konsere kazakla çıktıklarını söyledi.

"İzmir'de üşüyoruz" demenin ilginç olduğunu ancak üşüdüklerini belirten Haluk Levent, "19 Mayıs'ın 100. yılında Samsun'daydım. 23 Nisan'ın 100. yıl dönümünde de İzmir'deyim. Şu anda İzmir'in her yerini görebiliyorum. Işıklarını görebiliyorum, dostlarıma sevgilerimi iletiyorum. 23 Nisan'ın 100. yılında konser verme şansına sahip oldum. Sosyal mesafeyi koruyarak, yoksa diğer arkadaşlarım da hepsi gelmek istiyordu ama birkaç kişi olmamız gerekiyordu" dedi.

(İZMİR/AA)