'Susamam'daki rapçiler için suç duyurusu

18 rapçinin seslendirdiği 'Susamam' şarkısı için suç duyurusu yapıldı. Doğa, hayvan hakları, kadına şiddet gibi belli konularla ilgili sözler içeren 'Susamam’ şarkısından rahatsızlık duyduğunu belirten bir kişi rapçiler hakkında şikayetçi oldu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR- Susamam şarkısında yer alan 18 rapçi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Ezhel ve Şanışer'in öncülüğünde bir grup sanatçının yayınladığı şarkılar Youtube listelerinde ilk sıralarda yer almıştı.

Sözcü'den Ümit Türk'ün haberine göre, Şanışer mahlaslı rapçi Sarp Palaur ile birlikte 18 rap sanatçısının seslendirdiği 'Susamam' isimli şarkıya suç duyurusunda bulunuldu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuran bir kişi, ‘Susamam’ parçasında yer alan sözlerden rahatsızlık duyarak, yaklaşık 15 dakika süren parçada yer alan 18 kişi hakkında şikayetçi oldu. Savcılığın şikayetin kaydını aldığı ve incelemesini sürdürdüğü öğrenildi.

Doğa, hayvan hakları, kadına şiddet, adelet, trafik gibi belli konularla ilgili sözler içeren ‘Susamam’ şarkısı sosyal medyada milyonlarca izlenme almıştı.

Rapçiler gündem oldu: Olay ve Susamam!Rapçiler gündem oldu: Olay ve Susamam!

Rapçi Defkhan Susamam şarkısından çekildiRapçi Defkhan Susamam şarkısından çekildi

Sanatçılardan Susamam'a destek: Taş gibi, çok cam kırar!Sanatçılardan Susamam'a destek: Taş gibi, çok cam kırar!

Susamam'daki rapçi Mirac HDP tweet'ini sildiSusamam'daki rapçi Mirac HDP tweet'ini sildi