KÜLTÜR-SANAT

Yeni albümü için iddialı konuştu

Antalya'da konser veren Tarkan, 20 bin kişiye sevilen şarkılarını söyledi. Ünlü şarkıcı yakında yeni albümünün çıkacağını da açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Tarkan, Expo 2016 kapsamında Antalyalı hayranlarıyla bir araya geldi. Kır Bahçesi aktivite alanında kurulan sahnede sahneye çıkan ünlü şarkıcı yeni albümünün kısa zaman içinde raflarda olacağını söyledi.

SIKI GÜVENLİK ÖNLEMİ

Milliyet'te yer alan habere göre, Tarkan konserinin öncesinde Expo alanı çevresinde ve konser alanı girişinde geniş güvenlik önlemi alındı. İki farklı aramadan geçen Antalyalılar konser alanına ulaşabildi.

Özel ışık ve lazer gösterilerine uygun hazırlanan dev sahnede şarkılarını seslendiren Tarkan, konserine 'Acımayacak' adlı şarkısıyla başladı. Ünlü sanatçı, gazetecilere görüntü almaları için iki şarkılık izin verdi. Konsere 'Sevdanın Son Vuruşu' adlı şarkısıyla devam eden Tarkan, dansıyla da dikkat çekti.

'ÇOK BEĞENECEKSİNİZ'

Ünlü şarkıcı, “Çok sıcak. Bol bol su için. Çok terliyoruz ve hep birlikte eğleniyoruz. Buradan yeni pop albümümün müjdesini vermeden geçemeyeceğim. Bir anda karşınıza çıkabilir. 2 yıldır arkadaşlarımla çalışıyorum. Umut ediyorum ki yeni albümü çok beğeneceksiniz” dedi.

Tarkan, yeni albümünün kısa zaman içinde satışa çıkacağını kaydetti.

Etiketler Tarkan albüm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR