Kara Tahta dizisi ekranlara veda ediyor

Kara Tahta dizisi, reytinglerde hedeflenen başarıyı gösteremeyerek final kararını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - 2021 - 2022 sezonunda başlayıp yaz aylarında da devam etmesi beklenen diziden final haberi geldi. Kara Tahta dizisi, reytinglerde hedeflenen başarıyı gösteremeyerek final kararını açıkladı.

Miray Daner ve Furkan Andıç'ın başrollerde yer aldığı Kara Tahta dizisi 30 Mart Çarşamba akşamı TRT 1'de ekran yolculuğuna başladı. Reytinglerde hedeflenen başarıyı göremeyen Kara Tahta'dan final kararı geldi. Hatta bu durumu Miray Daner de geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile doğruladı.

Daner yaptığı açıklamada, "Dizinin final yapacağı doğru ancak güzel bir finalle bitirmek istediğimiz için final kararı ötelendi" dedi. Kara Tahta dizisi bu akşam 10. bölümüyle TRT 1'de olacak. Dizinin 13. bölümünde final yapması bekleniyor.

KARA TAHTA: YARIM KALMIŞ AŞK

Kara Tahta dizisinde, Atlas (Furkan Andıç) ve Irmak'ın (Miray Daner) yarım kalmış aşk öyküsü konu ediliyor. Atlas’ın lise döneminde aşık olduğu Irmak yıllar sonra tanıştıkları lisede meslektaşı olarak karşısına çıkar. Atlas eski aşkı Irmak'la yüzleşmek zorunda kalır. (HABER MERKEZİ)