Cüneyt Arkın 'kötü adamlarla' buluştu!

Dört yüz civarında sinema filminde rol alan Cüneyt Arkın, Yeşilçam’ın 'kötü adamlarıyla' buluştu. Arkın, 'Onlar olmasaydı bizler de olamazdık' diyerek Hikmet Taşdemir, İhsan Gedik, Çetin Başaran, Kadir Kök, Sönmez Yıkılmaz gibi isimlerle bir araya geldi.

DUVAR – Sanatçı Cüneyt Arkın, yüzlerce avantür filmde dövüştüğü ‘kötü adamlarla’ yıllar sonra bir araya geldi. Etkinlikte, araç kovalama sahneleri, efsane oyuncularla yaklaşık yarım asır sonra tekrar canlandırılarak, Arkın’ın filmlerinde kullandığı araçlar sergilendi.

Dört yüz civarında sinema filminde rol alan Cüneyt Arkın, Yeşilçam’ın ‘kötü adamlarıyla’ buluştu. Arkın, ‘Onlar olmasaydı bizler de olamazdık’ diyerek Hikmet Taşdemir, İhsan Gedik, Çetin Başaran, Kadir Kök, Sönmez Yıkılmaz gibi isimlerle bir araya geldi.

‘KÖTÜ KARAKTERLER OLMASA BİR HİÇTİK’

İKOD tarafından hazırlanan Yeşilçam’a Emek Plaketlerini de oyunculara Cüneyt Arkın takdim etti. Oyuncular ise, Arkın’ın çok büyük bir oyuncu olduğunu ve emekten yana olduğunu belirterek, kendilerini unutmamasından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Etkinlikte konuşma yapan Arkın, “Kötü karakterler olmasaydı biz bir hiçtik” diyerek bir kez daha onlara teşekkür etti. (İSTANBUL / DHA)