Hakan Altun'un doktorundan açıklama: Damar tıkanıklığı açıldı

Sunuculuğunu yaptığı 'Şarkılar Bizi Söyler'in çekimleri öncesi rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Hakan Altun’un sağlık durumu ile ilgili açıklama geldi: Bugün taburcu olabilir. 

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Şarkılar Bizi Söyler'in geçen hafta yapılan çekimleri öncesi fenalaşan Hakan Altun’un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

Altun arkadaşları tarafından apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Tedbir amaçlı bir süre yoğun bakımda yatan Hakan Altun'dan haber geldi. Şarkıcının doktoru, "Ufak bir damar tıkanıklığı vardı, o açıldı. Bugün taburcu olabilir" açıklamasını yaptı.

2007 YILINDA AMELİYAT OLMUŞTU

Hakan Altun, özel hastanede 2.5 saat süren operasyonla 2007 yılında ameliyat olmuştu. Altun’un beyninin sağ tarafında bulunan mandalina büyüklüğündeki iyi huylu olduğu tahmin edilen tümörün alındığı açıklanmıştı.

Ameliyatını yapan doktor "Beyin zarında gelişen bir tümör 8-9 yıllık olduğunu tahmin ediyorum. Genelde bu tip tümörler iyi huylu çıkıyor çok başarılı bir ameliyat geçirdik. Gerçi tümor patolojiden sonra net bir cevaba ulaşırız ama mandalina büyüklüğündeki urun iyi huylu olduğuna inanıyorum" açıklamasında bulunmuştu. (HABER MERKEZİ)