Haftanın kadın gündemi: Örgütlü istismar ve göz yumulanlar

SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği'nin 'Yükselt SES'ini!' serisinin yeni bölümü yayında: Bu hafta; 'kedicik' belgeseli, İstanbul Sözleşmesi ve kanser konuşuldu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği'nin NewsLabTurkey’nin desteğiyle hazırladığı Yükselt SES'ini! Podcast Serisi'nin yeni bölümünde 140 Journos’un YouTube’da Adnan Oktar'ın tarikatıyla ilgili yayınladığı “kedicik” belgeseli, İstanbul Sözleşmesi’nin Avrupa’da resmen yürürlüğe girmesi ve kanser ölümleri ele alındı.

Yükselt SES'ini! podcast serisi, Gazete Duvar'ın SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği'yle yaptığı işbirliği gereğince her hafta yeni bölümüyle Gazete Duvar dinleyicisiyle buluşacak.

SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği hakkında:

Toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına ulaşmak üzere aktif vatandaşlığı destekleme misyonuyla eşitlik ve dayanışma değerlerini savunan, bu doğrultuda projeler geliştiren bir sivil toplum kuruluşudur. SES, kadının eşitlik mücadelesini dijital medyada sürdürmek üzere SES Eşitlik, Adalet, Kadın Platformu adlı dijital kadın haber sitesini yayınlamaktadır. (HABER MERKEZİ)