Buket Aydın istifa ettti

Buket Aydın, Kanal D'deki görevlerinden ayrıldı. İstifasını, sosyal medya hesabından Nelson Mandela'nın sözleriyle duyuran Aydın, yeni sezonda 'sürpriz' bir projeyle izleyicilerle buluşacağını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Kanal D haberde bir dönem daha sonra erdi. Göreve başladığından bu yana çeşitli tartışmların odağındaki Kanal D Haber Daire Başkanı ve Kanal D Ana Haber bülteni sunucusu Buket Aydın istifa etti. Kanal D Ana Haber'i ise CNN Türk'ten Deniz Bayramoğlu'nun sunacağı duyuruldu

TWİTTER'DAN DUYURDU

Medyadaki 16 yıllık çalışma hayatının son iki yılının Demirören Medya Grubu'nda yöneticilik düzeyinde geçtiğini belirten Buket Aydın, üstlendiği sorumluluğun kendisini ve ailesini yıprattığını belirtti. 'Yeni bir yola' çıkmak için istifa ettiğini vurgulayan Buket Aydın, Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

"16 yıldan beri sizlere haber verme görevimi layıkıyla yerine getirebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktayım. Bu uğurda yeri geldi kendimi, yeri geldi ailemi ikinci plana koymaktan çekinmedim çünkü; sizlere haber vermek benim için nefes almak kadar kıymetli.

Bu yaklaşımımın tezahürü olarak son 2 yıldır Demirören Medya Grubu bünyesinde üstlendiğim ağır sorumluluğumu gereği gibi ifa etmek için yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda. Hepimizin bildiği gibi yaşadığımız pandemi süreci içerdiği tüm zorluklara rağmen, bana kendimi dinleme ve hayatımı gözden geçirme şansı verdi. Evet, hayat çok kısa ve önceliklerimiz bizim kaderimiz.

Durup, dinlenip, yeni bir yola yenilenmiş enerjimle çıkabilmek adına üstlenmiş olduğum görevlerimden istifa ederek ayrılıyorum.

Nelson Mandela der ki, "Büyük bir tepeyi aştığında insanın bulacağı şey, daha aşılacak çok tepelerin olduğudur." Aşılacak tepelerin, gidilecek yolların heyecanıyla, Demirören Medya Grubu'nun en büyük ve en değerli halkası olan siz izleyicilerimle yeni sezonda sürpriz bir projede buluşuncaya dek sevgiyle ve sağlıkla kalınız." (HABER MERKEZİ)

Etiketler kanal d Buket Aydın