18 yaşındaki kızını uyurken öldürdü

Adana'nın Kozan ilçesinde Kadir Tatar (52), kızı Tuğçe Tatar'ı (18) uyurken av tüfeğiyle vurarak öldürdü.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Kozan'da ailesiyle yaşayan Tuğçe Tatar, yatağında uyurken vuruldu. Edinilen bilgiye göre baba Kadir Tatar, cinayetin ardından oğlunu arayarak, 'Yanlışlıkla Tuğçe'yi vurdum' dedi.

Oğlunun ihbarı üzerine adrese polis ekipleri sevk edildi. Ancak Kadir Tatar, polislere kapıyı açmadı. Bunun üzerine polis ekipleri, kapıyı kırıp girdikleri evde Kadir Tatar'ı gözaltına aldı.

Tatar, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Tuğçe Tatar'ın cenazesi ise otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

TUĞÇE'NİN BABA PAYLAŞIMI: BAZILARI İÇİN PEMBE BULUTLAR, BAZILARI İÇİN KARA BULUTLAR

Öte yandan Tuğçe Tatar'ın, babasına Facebook adresinden yaptığı paylaşımlarla serzenişte bulunduğu ortaya çıktı. Tuğçe Tatar'ın 21 Ocak'ta yaptığı 2 paylaşım şöyle:

"Bir baba üzer mi evladını, kırar mı? Gözünün içine baka baka yalan söyler mi bir baba? Hem de nasıl. Hem de tüm duygularını tek tek ezer bir baba. Ve ona rağmen ayakta kalmaya çalışırsın, onun gibi olmamaya çalışırsın, kendini parçalarsın belki bir şeyler yoluna girer diye. Ama hiçbir şey yoluna girmez. Ve baban varmış gibi hissetmezsin hiçbir zaman. Bir şeyler paylaşabileceğin bir baba figürün hiç olmaz. Hayatta en güzel ikililerden biridir baba-kız ilişkisi. Yaşamayanın içinde bir eksiklik oluşturan ve bunu tüm ömrünce hissedeceği bir şeydir bu. Bazıları için pembe bulutların üstüdür babalarıyla olan anıları bazıları için ise kara bulutlardır yağmurların yağdığı..."

(ADANA-DHA)

Etiketler cinayet baba kız