İrfan Değirmenci'den Ahmet Hakan'a: O işlere Cem Küçük mü bakacak artık sizde?

Doğan Medya Grubu'nun, Demirören Holding'e satılmasının ardından Kanal D'nin eski sunucusu İrfan Değirmenci, tazminat davalarının 1 yıldır sürdüğünü belirtti. "Doğan Grubu'ndan henüz hakkımızı alamadık, Demirören’den alırız belki" diyen Değirmenci, Ahmet Hakan'a "O işlere Cem Küçük mü bakacak artık sizde?" diye sordu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Doğan Medya Grubu'nun, Demirören Holding'e satıldığı haberlerinin ardından, Kanal D'nin eski sunucusu İrfan Değirmenci, Twitter hesabından paylaşımlar yaptı.

İrfan Değirmenci, 16 Nisan referandumunda "hayır" oyu kullanacağını açıkladıktan sonra işine son verilmişti. Değirmenci, işine son verilmesi nedeniyle tazminat davası açmıştı.

İlk paylaşımına Ahmet Hakanı da ekleyen Değirmenci, "Beni referandum sürecinde işimden ettiğinizden beri yani 1 yıldır tazminat davalarımız sürüyor. Doğan Grubu'ndan henüz hakkımızı alamadık, Demirören’den alırız belki. O işlere Cem Küçük mü bakacak artık sizde?" ifadelerine yer verdi.

Doğan Medya Demirören'e satıldıDoğan Medya Demirören'e satıldı

İşten çıkarıldıktan sonra yaşananları hatırlatan Değirmenci, şöyle devam etti: "Kovulmamızdan beri geçen 1 yılda, ardımızdan gülücüklü tweet atan belediye başkanı gitti, televizyonun o günkü genel müdür gitti, yerime getirilen gitti, kovulmamıza sessiz kalan severek ayrıldı, patron gitti... Mesele nasıl gittiğin ya da neye rağmen kaldığın!

Ve bu akşam evinde 'Acaba yarın insan kaynaklarına beni de çağıracaklar mı?' diye düşünmekten gözüne uyku girmeyecek basın emekçisi kardeşlerim, içiniz ferah olsun. Halkın yanında olduğunuz sürece her daim içecek bir tas çorbanız oluyor. Başınız dik, yolunuz açık olsun..." (HABER MERKEZİ)

Cem Küçük: Doğan Medya'daki yerli ve milli arkadaşlar rahat olsunCem Küçük: Doğan Medya'daki yerli ve milli arkadaşlar rahat olsun