Sebze satarken 'FETÖ'den gözaltına alındı

Gülen D. pazarda sebze satışı yaparken 'FETÖ'den gözaltına alındı. Şaşkınlığını gizleyemeyen kadın "Sebzemi ne yapacağım?" diye sordu.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Aksaray'da 'FETÖ' soruşturma kapsamında 'Bylock' kullanıcısı olduğu ileri sürülen 27 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı. 27 kişiden 16’sı polis operasyonuyla gözaltına alındı. Gözaltına alınanlardan birisi de pazar yerinde satış yaparken gözaltına alınan Gülen D. oldu.

Baskınlarda evinde bulunamayan ve pazarcılık yaptığı öğrenilince çalıştığı pazar yerinde gözaltına alınan Gülen D. büyük şaşkınlık yaşadı. Pazar yerinde domates, biber satarken polisi karşısında görüp gözaltına alınacağını öğrenen Gülen D. ’’Beni neden gözaltına alıyorsunuz. Yanlış olmasın. Benim kimseyle alıp-veremediğim yok. Ben sebzemi ne yapacağım? Ne zaman çıkarım?’’ diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

Mahkeme kararı ile gözaltına alınan Gülen D. ve diğer şüpheliler, Aksaray Eğitim ve Uygulama Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra sorgulanmak üzere Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Diğer şüphelilerin yakalanması için çalışmaların sürdürüldüğü bildirildi. (AKSARAY/DHA)

Etiketler baskın sebze pazar FETÖ