Veteriner hekim Arda Erdabak saldırıya uğradı: Saldırganlar yakalandı

Ufuk Uras'ın yeğeni veteriner hekim Arda Erdabak saldırıya uğradı. Erdabak'ın tedavisi devam ederken saldırganlar da yakalandı.

Fotoğraf: Temsili
Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Siyasetçi Ufuk Uras, veteriner hekim olan yeğeni Arda Erdabak'ın saldırıya uğradığını duyurdu. Twitter hesabından sabah saatlerinde açıklama yapan Uras, "Yeğenim veteriner hekim Arda Erdabak, bir hasta köpeği kurtarmak için gece 01.00'da aracıyla giderken trafik magandaları 'niye önüme geçtin' diye saldırıyor, beyin kanamasıyla hayati tehlikesi sürüyor" dedi.

SALDIRGANLAR YAKALANDI

Elitium Cerrahi Tıp Merkezi'nin önünde gerçekleşen saldırıya ilgili açıklamarlarda bulunan Uras, saldırganların yakalanması için çağrıda bulundu. Yeğenin sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Uras, "Arda, Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi'nde uyutuluyor, beyinde kanama durduruldu ama ödem var, burun kırılmış, dudak parçalanmış, bu nasıl bir canilik böyle" ifadelerini kullandı. 

Uras, öğle saatlerinde yaptığı son açıklamada saldırganların yakalandığını duyurdu:

"Saldırganlar yakalanmış, destek veren herkese çok teşekkür ederim. Umarım Arda'dan da sevindirici haberleri alırız." (HABER MERKEZİ)