Ahmet Nur Çebi: Abdullah Avcı'yla yola devam edeceğiz

Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi, Abdullah Avcı'nın teknik direktörlük görevini sürdüreceğini söyledi. Çebi, "Çok değerli hocam, Abdullah hocamla çok eski tanışıyoruz. Onunla bu yola devam edeceğiz" dedi.

DUVAR – Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde futbol takımının oyuncularıyla yemekte bir araya geldi.

Mevcut teknik direktör Abdullah Avcı’nın görevine devam edeceğini belirten Çebi, “Çok değerli hocam, Abdullah hocamla çok eski tanışıyoruz. Onunla bu yola devam edeceğiz. Onun arkasındayız. Sonuna kadar onunla ve sizlerle beraberiz” diye konuştu.

‘İKİ MAÇI KAZANIRSANIZ ELİMİ GÜÇLENDİRECEKSİNİZ’

“Önümüzde iki maçımız var. Bu iki maçta göstereceğiniz performans iyi olursa benim elimi güçlendireceksiniz” diyen Çebi, “Tek taraflı değil arkadaşlar, siz bize, biz size yardım edeceğiz. Ben yapmam gerekenleri biliyorum, sizler de yapmanız gerekenleri biliyorsunuz. Hoca müsaade ettiği sürece sizinle zaman geçireceğim. Çok da buraya gelip gitmek istemiyorum. Bana ne zaman ihtiyaç duyarsanız hocam beni aradığında koşup buraya geleceğimden emin olabilirsiniz” dedi.

‘SORUNLARINIZI ÇÖZECEĞİM’

Kulüpte daha önce de yöneticilik yaptığını hatırlatan Ahmet Nur Çebi, şöyle devam etti:

“Burada daha önce 4-5 yıl görev yaptım. İçlerinizde tanıdıklarım da var yeni arkadaşlar da. Artık Beşiktaş’ta yeni bir dönem başlıyor. Camialar sportif başarılar peşinde koşan taraftarlarla dolu. Sizden tek ricam artık huzurlu olmanız, bana ve yönetim kurulu arkadaşlarıma güvenmenizdir. İyi bir ekibiz. Sizler de çok iyi bir ekipsiniz. Artık bu dağınıklığı ortadan kaldıralım, ben kendi tarafımda sizler kendi tarafınızda.”

Futbolcuların sorunlarını zaman içinde çözeceğini belirten Çebi, “Bana güvenin, yanınızdayım, zaman içinde sorunlarınızı çözeceğim. Özellikle ilk çözmem gerekenleri de çok iyi biliyorum. Bunun için bazı arkadaşlarımız sizinle görüşecekler. Birçok sorunun çözüldüğünü o an hissedeceksiniz. Belki bugüne kadar size söylenen şeyler olmamıştır ama ben söyledim mi yaparım, eski arkadaşlar bilir. Size yalan söylemeyeceğim, sizi yalnız bırakmayacağım” ifadelerini kullandı. (İSTANBUL/AA)