Fenerbahçe'den Yanal açıklaması: Zirve yürüyüşümüz sürecektir

Fenerbahçe, kamuoyunda çıkan haberleri yalanladı. Yapılan resmi açıklamada, "Takımımız bu sene ligi bitirebildiği en üst konumda bitirecek; gelecek sezon da hocamız Ersun Yanal önderliğindeki yapılanmasıyla zirve yürüyüşünü emin adımlarla gerçekleştirecek" ifadeleri yer aldı.

DUVAR – Fenerbahçe Spor Kulübü, teknik direktör Ersun Yanal’la yolların ayrılacağına dair çıkan haberlere yönelik açıklama yaptı.

Kulübün resmi Twitter hesabında, “Son günlerde bazı basın kuruluşlarında hocamız Ersun Yanal ile yollarımızın ayrılacağı yönünde birtakım iddialar, haberler yer almaktadır. Zor bir sene geçiren futbol takımımızın, hocamız Ersun Yanal göreve geldikten sonra artan performansı oyun içi istatistikleriyle sabittir. Takımımız bu sene ligi bitirebildiği en üst konumda bitirecek; gelecek sezon da hocamız Ersun Yanal önderliğindeki yapılanmasıyla zirve yürüyüşünü emin adımlarla gerçekleştirecektir. Bu tip hayal ürünü haberlere itibar edilmemesini kamuoyu ve camiamızdan hassasiyetle rica ederiz” ifadeleri yer aldı. (HABER MERKEZİ)