Güneş: Sizin arkanızda gözünüz mü var?

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ukraynalı bir basın mensubunun sorusunu yanıtlarken "Olmayan penaltı pozisyonunu gördüm. Arkamda gözüm yok, sahaya bakıyorum. Siz sahaya bakarken demek ki tribüne bakıyordunuz" dedi.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ukrayna'nın Dinamo Kiev ekibine 6-0 yenildikleri maç sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. "Bu şekilde kaybetmek bizi çok üzdü, böyle bir skoru hak ettiğimizi düşünmüyorum" diyen tecrübeli teknik adam, hakemi eleştirerek devam ettiği konuşmasında şunları söyledi;

"Ağır söz söylemek benim için doğru olmaz. Konuşmama hakkımı kullanıyorum. İstanbul'daki maçta Alman hakemin vermediği penaltı, böyle bir penaltı veren hem de Napoli maçında verilen penaltıyı görürseniz başka yerlere gider. Bir söz söyleyip hata yapmak istemiyorum. Söyleyeceğimiz söz, yapacağımız hareket bize yeni zararlar verir. Kabus gibi bir gece yaşandı. Kararlara bakarsak görürüz. Bir söz söyleyip de ceza almak istemiyorum."

Güneş, bir yılın emeğini kaybettiklerini sözlerine ekleyerek, "Bütün bunları tecrübe etmek acı oluyor ama yaşanıyor. Bir an önce toparlanmak gerekiyor. Başarısızlık var, kötü sonuç var. Sorumlusu benim. Hiçbir oyuncuya eleştiri yapamam. Sadece gereksiz hata yaparak takımı eksik bırakmak ve kontrolü yitirmek konusunu düzeltmek zorundayız" dedi.

Bu arada Ukraynalı bir basın mensubunun, Beşiktaşlı taraftarların olay çıkardığı yönündeki soruya tepki gösteren Şenol Güneş, "Sahada utandıran durumu siz yazabiliyor musunuz? Olmayan penaltı pozisyonunu gördüm. Arkamda gözüm yok, sahaya bakıyorum. Siz sahaya bakarken demek ki tribüne bakıyordunuz" ifadelerini kullandı. (DHA)

İngiliz elçi de Kiev hakemine dayanamadı!İngiliz elçi de Kiev hakemine dayanamadı!

Beşiktaşlı Beck: Çok kızgınımBeşiktaşlı Beck: Çok kızgınım

Beşiktaş’a kış geldi: 6-0Beşiktaş’a kış geldi: 6-0

Kiev’de Beşiktaş taraftarına havai fişekli saldırı: Onlarca yaralı varKiev’de Beşiktaş taraftarına havai fişekli saldırı: Onlarca yaralı var