Kabineden 4 isim Süleyman Soylu'yu ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, Adalet Bakanı Bozdağ ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İçişleri Bakanı Soylu'yu makamında ziyaret etti.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti. Görüşme Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın Soylu ile yaşadığı polemik sonrası Özdağ'ın İçişleri Bakanlığı'na yürümesine izin verilmemesinden birkaç saat sonra gerçekleşti.

Nebati, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "İçişleri Bakanımız Sn. @suleymansoylu'yu makamında ziyaret ettik. Kalbi vatan aşkıyla çarpan, tecrübesi ve azmiyle ülkemizin yarınlara güvenli yolculuğunda pay sahiplerinden olan değerli kabine arkadaşıma çalışmalarında başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.

Nebati, sosyal medyada gündem olan #SeninleyizSoylu etiketini de paylaşımına ekledi. 

FUAT OKTAY DA ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay da İçişleri Bakanı Soylu'yu bakanlık makamında ziyaret etti.

Oktay, Soylu'yu ziyaretinde çekilen fotoğrafları Twitter hesabından paylaşarak, "Ülkemizin huzur ve güvenliği için başarılı çalışmalar gerçekleştiren İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ettik" ifadelerini kullandı.

Soylu'yu ziyaret eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Twitter hesabından açıklama yaptı. 

Soylu'nun ülkenin huzuru için mücadele ettiğini savunan Kurum, "Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, milletimizi yasa boğan her afette gece gündüz birlikte çalıştığımız, her acıda milletimize birlikte omuz verdiğimiz; vatanımızın huzuru için terör ve ihanet odaklarıyla mücadele eden İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yu ziyaret ettik" dedi. 

Süleyman Soylu'yu ziyaret eden bir diğer isimse Adalet Bakanı Bekir Bozdağ oldu. 

Bozdağ, "İçişleri Bakanımız değerli kardeşim Süleyman Soylu’yu ziyaret ettim. Ev sahipliği ve misafirperverliği için değerli bakanıma teşekkür ediyorum" ifadeleriyle ziyaretin fotoğraflarını Twitter hesabından paylaştı. (HABER MERKEZİ)