Mucize 2-Aşk'tan ilk fragman

Mahsun Kırmızıgül filmi Mucize 2-Aşk'ın fragmanı yayınlandı. Film, 1 Mart'ta vizyona girecek.

Google Haberlere Abone ol

DUVAR - Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği, Boyut Film-Murat Tokat’ın yapımcılığını üstlendiği Mucize 2-Aşk’ın fragmanı yayınlandı.Film, 1 Mart 2019’da Türkiye ile birlikte Avrupa, Avustralya ve Türki Cumhuriyetlerde eş zamanlı olarak izleyiciyle buluşacak. 60’lı yıllarda geçen filmde döneme ait nostaljik kostümler ve klasik arabalar kullanıldı.

Yaşanmış gerçek bir hikayeden yola çıkılarak yazılan filmin çekimleri Foça, İzmir ve Kars’ta gerçekleştirildi. 7000 kostümün hazırlandığı film için 4000 metre kare dekor yapıldı ve 7500 yardımcı oyuncu kullanıldı.

Mucize 2/Aşk’ta Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz, Erdal Özyağcılar, Şenay Gürler, Sinan Çalışkanoğlu, Mahsun Kırmızıgül, Melis Sezen, Levent Sülün, Deniz Oral, Sera Tokdemir, Deniz Özerman, Meray Ülgen, Suna Selen, Erol Aksoy, Metin Yıldız, Nazmi Kırık, Zekeriya Karakaş, Hakan Can Kargidanoğlu, Dilek Denizdelen, Berivan Kahraman, Berna Sülün ve Ali Sürmeli, Erol Demiröz, Meral Çetinkaya, Ayda Aksel gibi isimler rol alıyor.

2015 yılında vizyona giren Mucize filmi, 32 ülkeye satılırken, sinema salonları, televizyon gösterimleri ve sosyal medyadaki izlenmeleri ile yaklaşık 600 milyon insana ulaşmıştı. (HABER MERKEZİ)