Ali Babacan hastaneye yattı

Eşi ve oğluyla birlikte korona testleri pozitif çıkan DEVA lideri Ali Babacan'dan açıklama: "Çok şükür eşim Zeynep ve oğlumuz Emir iyileştiler. Benim genel durumum iyi, ancak bazı şikayetlerim devam ediyor. Doktorumun tavsiyesine uyarak, ilaç tedavim bitene kadar yakın izlem amacıyla hastanede olacağım."

Google Haberlere Abone ol

DUVAR  -  Covid-19 teşhisi konulan Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada doktorunun tavsiyesiyle hastaye yattığını açıkladı. Eşi ve oğlunun iyileştiğini belirten Ali Babacan Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

Bugün Covid-19’la 8. günümüz. Çok şükür eşim Zeynep ve oğlumuz Emir iyileştiler. Evde kontrol ve karantina altındalar.

Benim genel durumum iyi, ancak bazı şikayetlerim devam ediyor. Doktorumun tavsiyesine uyarak, ilaç tedavim bitene kadar yakın izlem amacıyla hastanede olacağım.

Bir kez daha sizden Covid-19’u çok ciddiye almanızı, hastalıktan korunmak ve çevrenizdekileri korumak için azami özeni göstermenizi rica ediyorum.

Büyük fedakarlıklar gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza ve bize geçmiş olsun dileklerini ileten herkese tekrar teşekkür ediyorum. (HABER MERKEZİ)