Pelikancıların hedef aldığı İbrahim Kalın sabır diledi

Pelikan grubuna yakın bir hesap tarafından hedef gösterilen Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cuma mesajında 'sabır' diledi.

Google Haberlere Abone ol

ANKARA - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Pelikan grubuna ait olduğu iddia edilen bir hesaptan paylaşılan videodan sonra sosyal medya hesabından dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.

Pelikan iddiası: Kalın aleyhinde video servis edilip kaldırıldıPelikan iddiası: Kalın aleyhinde video servis edilip kaldırıldı

Kalın mesajında, “Mevla hepimize musibet karşısında metanet, husumet karşısında mağfiret, cehalet karşısında marifet, fitne ve fesat karşısında uhuvvet, belalar karşısında sabır ve hikmet nasip etsin. Kötülerin şenaetinden korusun, iyilerin safından ayırmasın. Cumamız mübarek olsun” dedi.

Sosyal medyada AK Parti’ye destek veren bir hesaptan paylaşılan bir videoda, muhalefetin neden Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’u, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’a göre daha fazla hedef aldığı sorgulanmış, Altun’un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a daha sadık olduğu için muhalefet tarafından eleştirildiği ifade edilmişti. Kalın’ın paylaştığı mesaj bu videoya dönük bir tepki mi sorusuna yol açtı. (DUVAR)