CHP'li büyükşehir belediye başkanları toplantı yapacak

CHP'li büyükşehir belediye başkanları, yarın Beştepe'ye gitmeden önce CHP Genel Merkezi'nde bir araya gelecek. Toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daveti hakkında görüş alışverişinde bulunulacak. 

DUVAR – CHP’li büyükşehir belediye başkanları yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine katılmadan önce CHP Genel Merkezi’nde toplantı yapacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 büyükşehir belediye başkanını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne davet etti. Toplantı yarın gerçekleşecek.

Anadolu Ajansı’ndan Barış Gündoğan’ın haberine göre, CHP’li büyükşehir belediye başkanları Ankara’ya gelmeye başladı. CHP’li büyükşehir belediye başkanlarının Beştepe’ye gitmeden önce yarın saat 11.00’de CHP Genel Merkezi’nde bir araya gelecekleri öğrenildi. Toplantıda, davete ilişkin görüş alışverişinde bulunulacağı belirtildi.

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir toplantı yapacak belediye başkanlarının, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşüp görüşmeyecekleri ise henüz netlik kazanmadı.